V nedeľu 31. mája o 10:00 hod budeme mať v našom farskom chráme slávnosť 1. svätého prijímania. Dvadsaťjeden detí našej farnosti prvýkrát prijíme do svojho srdca Pána Ježiša v podobe chleba a vína. Tešíme sa na túto vzácnu chvíľu spolu s nimi a pozývame všetkých k modlitbe za tieto deti, aby sa Pán Ježiš stal ich najlepším priateľom nielen v tento deň, ale po celý život.
